Watchdog Notifier (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Error
be: Памылка

en: Added
be: Дадана

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Month
be: Месяц

en: Other
be: Іншыя

en: Hour
be: Гадзіна

en: Notice
be: Паведамленне

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: All messages
be: Усе паведамленні
