Watchdog Notifier (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Added
fi: Lisätty

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Month
fi: Kuukausi

en: Other
fi: Muu

en: Hour
fi: Tunti

en: Notice
fi: Huomio

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Scheduling
fi: Ajastaminen

en: All messages
fi: Kaikki viestit

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen
