Watchdog Notifier (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Error
id: Kesalahan

en: Added
id: Ditambahkan

en: Severity
id: Keparahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Month
id: Bulan

en: Other
id: Lainnya

en: Hour
id: Jam

en: Notice
id: Peringatan

en: Scheduling
id: Penjadwalan

en: All messages
id: Semua pesan

en: Emergency
id: Darurat

en: Alert
id: Peringatan

en: Critical
id: Kritis
