Watchdog Notifier (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Month
ka: თვე

en: Other
ka: სხვა

en: Hour
ka: საათი

en: All messages
ka: ყველა შეტყობინება
