Watchdog Notifier (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Error
lv: Kļūda

en: Added
lv: Pievienots

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Month
lv: Mēnesis

en: Other
lv: Citi

en: Hour
lv: Stunda

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Only
lv: Tikai tad

en: All messages
lv: visi paziņojumi
