Watchdog Notifier (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Month
ml: മാസം

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
