Watchdog Notifier (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Error
sv: Fel

en: Added
sv: Tillagd

en: Severity
sv: Grad

en: Warning
sv: Varning

en: Month
sv: Månad

en: Other
sv: Övriga

en: Hour
sv: Timma

en: Notice
sv: Notering

en: Minutes
sv: Minuter

en: Debug
sv: Felsök

en: Scheduling
sv: Schemaläggning

en: Only
sv: Endast

en: All messages
sv: Alla meddelanden

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk
