Watchdog Notifier (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Error
mn: Алдаа

en: Month
mn: Сар

en: All messages
mn: Бүх мэдээллүүд
