Watchdog Notifier (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Month
ne: महिना
