Watchdog Notifier (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Error
pl: Błąd

en: Added
pl: Dodano

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Month
pl: Miesiąc

en: Other
pl: Inne

en: Hour
pl: Godzina

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Minutes
pl: Minuty

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Only
pl: Tylko

en: All messages
pl: Wszystkie wiadomości

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny
