Watchdog Notifier (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Updated
da: Opdateret

en: Email
da: E-mail

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Warning
da: Advarsel

en: Month
da: Måned

en: Other
da: Anden

en: Anonymous
da: Anonym

en: Hour
da: Time

en: Notice
da: Notifikation

en: Minutes
da: Minutter

en: Watchlist
da: Observationsliste

en: Only
da: Kun

en: All messages
da: Alle beskeder

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk
