Watchdog Notifier (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Month
hr: Mjesec

en: Other
hr: Ostalo

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Hour
hr: Sat

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: All messages
hr: Sve poruke
