Watchdog Notifier (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Updated
it: Aggiornato

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Error
it: Errore

en: Created
it: Creato

en: Warning
it: Avviso

en: Month
it: Mese

en: Other
it: Altro

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Hour
it: Ora

en: Notice
it: Avviso

en: Minutes
it: Minuti

en: Watchlist
it: Elenco watchlist

en: Only
it: Solo

en: All messages
it: Tutti i messaggi

en: Emergency
it: Emergenza

en: Alert
it: Avviso

en: Critical
it: Critico
