Watchdog Notifier (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Warning
jv: Weling

en: Month
jv: Wulan

en: Other
jv: Liyané

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: All messages
jv: Kabèh pesen
