Watchdog Notifier (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Other
kk: Басқа

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
