Watchdog Notifier (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Month
te: నెల

en: Other
te: ఇతర

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Hour
te: గంట

en: All messages
te: అన్ని సందేశాలు
