Watchdog Notifier (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Updated
hu: Frissítve

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Month
hu: Hónap

en: Other
hu: Egyéb

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Hour
hu: Óra

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Minutes
hu: Perc

en: Watchlist
hu: Megfigyelőlista

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Log Type
hu: Naplótípus

en: Last Run
hu: Utolsó futás

en: Only
hu: Csak

en: All messages
hu: Minden üzenet

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus
