Watchdog Notifier (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Updated
mr: सुधारित

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Month
mr: महिना

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Minutes
mr: मिनीटे
