Watchdog Notifier (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Month
sl: Mesec

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Debug
sl: Razhroščevanje
