Watchdog Notifier (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Warning
ca: Avís

en: Month
ca: Mes

en: Other
ca: Altres

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Hour
ca: Hora

en: Notice
ca: Notificació

en: Minutes
ca: Minuts

en: Debug
ca: Depuració

en: Last Run
ca: Última execució

en: Only
ca: Només

en: All messages
ca: Tots els missatges

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític
