Watchdog Notifier (7.x-2.2) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Email
de: E-Mail

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: Error
de: Fehler

en: Created
de: Erstellt

en: Warning
de: Warnung

en: Month
de: Monat

en: Other
de: Weitere

en: Anonymous
de: Gast

en: Hour
de: Stunde

en: Notice
de: Hinweis

en: Minutes
de: Minuten

en: Delivery Method
de: Auslieferungsmethode

en: Debug
de: Debuggen

en: Last Run
de: Letzter Durchlauf

en: Only
de: Nur

en: All messages
de: Alle Nachrichten

en: Emergency
de: Notfall

en: Alert
de: Alarm

en: Critical
de: Kritisch

en: Informational
de: Informativ
