Watchdog Notifier (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Warning
eu: Kontuz

en: Month
eu: Hilabetea

en: Other
eu: Bestea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Hour
eu: Ordu

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Debug
eu: Araztu

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria
