Watchdog Notifier (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Updated
is: Dagført

en: Error
is: Feilur

en: Created
is: Stovnað

en: Month
is: Mánaður

en: Other
is: Annað

en: Anonymous
is: Ónevndur
