Watchdog Notifier (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Email
fr: Courriel

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Error
fr: Erreur

en: Created
fr: Créé

en: Warning
fr: Avertissement

en: Month
fr: Mois

en: Other
fr: Autre

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Hour
fr: Heure

en: Notice
fr: Information

en: Last Run
fr: Dernier lancement

en: Only
fr: Seulement

en: All messages
fr: Tous les messages

en: Emergency
fr: Urgence

en: Alert
fr: Alerte

en: Critical
fr: Critique
