Watchdog Notifier (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Only
kn: ಕೇವಲ

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
