Watchdog Notifier (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Month
sr: Месец

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Hour
sr: Сат

en: All messages
sr: Све поруке
