Watchdog Notifier (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Error
ta: பிழை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Month
ta: மாதம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Hour
ta: மணி

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: All messages
ta: அனைத்து செய்திகள்

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Alert
ta: சமிக்சை

en: Critical
ta: சிக்கலான
