Watchdog Notifier (7.x-2.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Error
cy: Gwall

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Month
cy: Mis

en: Other
cy: Arall

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Hour
cy: Awr
