Watchdog Notifier (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Warning
et: Hoiatus

en: Month
et: Kuu

en: Other
et: Muu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Hour
et: Tund

en: Notice
et: Teavitus

en: Debug
et: Siluma

en: Only
et: Ainult

en: All messages
et: Kõik teated

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline
