Watchdog Notifier (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Warning
gl: Alerta

en: Month
gl: Mes

en: Other
gl: Outro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Hour
gl: Hora

en: Debug
gl: Depuración

en: Only
gl: Só

en: All messages
gl: Todas as mensaxes
