Watchdog Notifier (7.x-2.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Month
gu: મહિનો

en: Other
gu: અન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Hour
gu: કલાક

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
