Watchdog Notifier (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Month
km: ខែ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: All messages
km: សារ​ទាំង​អស់
