Watchdog Notifier (7.x-2.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Month
ku: مانگ

en: Other
ku: هیتر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: All messages
ku: هەموو پەیامەکان
