Watchdog Notifier (7.x-2.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Month
my: လ

en: Other
my: အခြား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Hour
my: နာရီ
