Watchdog Notifier (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Warning
oc: Avertiment

en: Month
oc: Mes

en: Other
oc: Autre

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Hour
oc: Ora

en: Debug
oc: Depuracion

en: All messages
oc: Totes los messatges
