Watchdog Notifier (7.x-2.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ

en: Anonymous
ur: گمنام
