Watchdog Notifier (7.x-2.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Other
ast: Otru

en: Anonymous
ast: Anónimu
