Watchdog Notifier (7.x-2.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Month
bn: মাস

en: Debug
bn: ডিবাগ
