Watchdog Notifier (7.x-2.4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Other
bo: གཞན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
