Watchdog Notifier (7.x-2.4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Month
ga: Mí
