Watchdog Notifier (7.x-2.4) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Email
hi: ईमेल

en: Error
hi: त्रुटि

en: Created
hi: निर्मित

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Month
hi: माह

en: Other
hi: अन्य

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Hour
hi: घंटा

en: Notice
hi: नोटिस

en: Debug
hi: डिबग

en: Emergency
hi: आपातकाल

en: Alert
hi: चेतावनी

en: Critical
hi: विकट
