Watchdog Notifier (7.x-2.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Month
mn: Сар

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
