Watchdog Notifier (7.x-2.5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Other
af: Ander

en: Anonymous
af: Anoniem
