Watchdog Notifier (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Month
ka: თვე

en: Other
ka: სხვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Hour
ka: საათი
