Watchdog Notifier (7.x-2.5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Month
nn: Månad

en: Other
nn: Andre

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Hour
nn: Time
