Watchdog Notifier (7.x-2.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Anonymous
sq: Anonim
