Watchdog Notifier (7.x-2.6) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Month
bs: Mjesec

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Hour
bs: Sat
