Watchdog Notifier (7.x-2.6) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Month
eo: Monato

en: Other
eo: Alia

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Hour
eo: Horo
