Watchdog Notifier (7.x-2.6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Updated
fil: Nabago

en: Error
fil: Mali

en: Created
fil: Inilikha

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
