Watchdog Notifier (7.x-2.6) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Month
hy: Ամիս

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Hour
hy: Ժամ
